Nowość do zmywania makijażu

dsc01129copy

 

W ostatnim czasie otrzymałam dwie paczki od Glov. Ich produkty słyną z tego, że możecie nimi zmywać makijaż tylko przy użyciu wody, a więc jest to świetna rzecz na wszelkie wyjazdy i dalsze podróże. W środku znalazłam same cudeńka – zobaczcie jakie 🙂

 

dsc01120copy

 

Na początek fantastyczna biała duża rękawica GLOV COMFORT, jest przeznaczona do zmywania nawet mocnego makijażu. System 4 rogów pozwala na dokładne oczyszczenie całej twarzy i nie pozostawia na niej ani grama makijażu. Nadaje się także do zmywania maseczek z twarzy i szyi. Po każdym użyciu należy ją umyć mydłem, tak jak każdą rękawicę od Glov 🙂 Białą z systemem 4 rogów znajdziecie tutaj.

 

dsc01121copy

dsc01124copy

 

Kolejne rękawice są w wersji mini i służą do poprawek makijażu. Możecie zapomnieć o osypującym się tuszu czy rozmazującej się kredce – ta mini rękawica bez problemu poradzi sobie z tego typu problemami. Kolejnym jej plusem jest to, że mieści się w kosmetyczce i nawet bardzo małej torebce. Znajdziecie ją tutaj. Jest dostępna w 4 kolorach.

 

dsc01128copy

dsc01126copy

 

Ostatnim produktem, który miałam przyjemność testować jest absolutna nowość – rękawica do demakijażu cery tłustej i mieszanej. Od razu zaznaczę, że mam cerę bardziej suchą, ale i tutaj rękawica świetnie się spisuje. Usuniecie nią codzienny makijaż – oczywiście tylko przy użyciu wody. Po zmyciu makijażu również należy ją umyć mydłem. Oprócz wszystkich technicznych zalet ma piękny fioletowy kolor. Znajdziecie ją tutaj.

dsc01120copy

Co myślicie o takim sposobie zmywania makijażu? Ja uważam, że jest super! Jednej rękawicy możecie używać aż przez 3 miesiące. Jest to świetna alternatywa dla płynu micelarnego, zwłaszcza w podróży, kiedy miejsce w walizce jest ograniczone, a podczas lotu samolotem chcemy aby waga bagażu była jak najmniejsza.

You may also like

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *