Parę słów o … MACADEMIAN GIRL

Dzisiaj mam dla was trochę inny post. To jedna z niespodzianek, o której wspominałam ostatnio. 🙂

Chciałabym napisać parę słów o Tamarze – znajej blogerce MACADEMIAN GIRL. Zapewne nie raz miałyście okazję być na jej blogu(jeśli nie to serdecznie zapraszam!). Cały czas nie mogę wyjść z podziwu w jaki sposób udało jej się osiągnąć sukces. Prowadzi bloga od roku a już ma ponad 2000 obserwatorów, jednak liczba ta stale rośnie.

Tamara Gonzalez Perea jest to dziewczyna, która ma niezwykły styl. Cokolwiek nie ubierze – wygląda w tym fantastycznie! Łączy różne style, kolory i faktury. Za każdym razem jej stylizacje są w pełni udane. Do tego jest niesamowicie śliczna i ma idealną figurę. Dość często można ją zobaczyć w magazynie Elle na ostatniej stronie – nierzadko też wygrywa konkurs na najlepszą stylizację. Ostatnio pojawiła się również w Joy’u i Glamour 🙂 Poniżej zamieszczam parę jej stylizacji. WSZYSTKIE ZDJĘCIA POCHODZĄ Z BLOGA TAMARY! Aby zobaczyć więcej zdjęć i poczytać posty zapraszam na jej bloga : http://macademiangirl.blogspot.com/

You may also like

18 komentarzy

  1. Tamary nie da się nie zauważyć na ulicy. Sama raczej bym się tak nie ubierała, aczkolwiek do niej taki styl pasuje jak najbardziej! 🙂

  2. Ona ma taką urodę że wszystko jej pasuje
    Zawsze zazdroszczę jej tych stylizacji.
    Ja zbankrutowałabym jakbym chciała ubierać się jako ona

    1. Dokladnie, trzeba miec sporo pieniedzy, zeby ubierac sie tak jak Tamara.Mysle ze w Polsce niewiele osob moze sobie na takie ubrania pozwolic.

  3. Ona ma taki swój oryginalny, nietypowy styl. Moze sie podobac, a moze sie wydawac zbyt przekombinowany, ale… Nie mozna jej odmowic poymslow : )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *